Dzień dobry wszystkim!
Jesteśmy zgranym zespołem świeżo upieczonych inżynierów Gospodarki Przestrzennej, całkowicie zajawionych geoinformacją. Tworzenie map, wektoryzacja i analityka to dla nas nie tylko wykształcenie, ale przede wszystkim pasja. Zdecydowaliśmy, że chcemy mocno wejść w tę branżę i aktywnie szukamy rozwoju w sektorze GIS.
Dysponujemy obecnie dużą ilością czasu, bardzo dobrze znamy QGIS-a i co najważniejsze nie boimy się żadnej pracy. Chętnie podejmiemy się współpracy, zleceń dorywczych lub stałego podwykonawstwa, odciążając bardziej doświadczonych specjalistów.
orientujemy się w zagadnieniach takich jak:
-Planowanie przestrzenne i urbanistyka.
-Oceny oddziaływania na środowisko.
-Gospodarka nieruchomościami i ochrona środowiska.
-Praca z danymi
-Tworzenie map
-Digitalizacja i wektoryzacja
-Analizy przestrzenne
Jesteśmy na początku naszej komercyjnej drogi, więc gwarantujemy maksymalne zaangażowanie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju prace
Odpowiemy na absolutnie wszystkie zapytania.
zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na forum lub pod adresem e-mail: woqer4@wp.pl