Szukamy zleceń QGIS

Dzień dobry wszystkim!

Jesteśmy zgranym zespołem świeżo upieczonych inżynierów Gospodarki Przestrzennej, całkowicie zajawionych geoinformacją. Tworzenie map, wektoryzacja i analityka to dla nas nie tylko wykształcenie, ale przede wszystkim pasja. Zdecydowaliśmy, że chcemy mocno wejść w tę branżę i aktywnie szukamy rozwoju w sektorze GIS.

Dysponujemy obecnie dużą ilością czasu, bardzo dobrze znamy QGIS-a i co najważniejsze nie boimy się żadnej pracy. Chętnie podejmiemy się współpracy, zleceń dorywczych lub stałego podwykonawstwa, odciążając bardziej doświadczonych specjalistów.

orientujemy się w zagadnieniach takich jak:

-Planowanie przestrzenne i urbanistyka.
-Oceny oddziaływania na środowisko.
-Gospodarka nieruchomościami i ochrona środowiska.
-Praca z danymi
-Tworzenie map
-Digitalizacja i wektoryzacja
-Analizy przestrzenne

Jesteśmy na początku naszej komercyjnej drogi, więc gwarantujemy maksymalne zaangażowanie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju prace

Odpowiemy na absolutnie wszystkie zapytania.

zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na forum lub pod adresem e-mail: woqer4@wp.pl