Szukam pracy / stażu GIS - Warszawa

Dzień dobry, szukam pracy lub stażu w obszarze GIS w Warszawie.

Kończę studia magisterskie na kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Warszawskiej, specjalność Kartografia i Systemy Informacji Geograficznej. Mam doświadczenie w geodezji, kartowaniu, opracowywaniu danych przestrzennych oraz pracy z dokumentacją techniczną.

Pracuję m.in. z: QGIS, ArcGIS Pro, ArcGIS Online, PostgreSQL/PostGIS, ArcGIS CityEngine, SketchUp, AutoCAD.

Kontakt: kanisim@wp.pl, tel. 730 640 106

1 polubienie