Cześć,
od dłuższego czasu mam problem z tym, że QGIS nie uruchamia się poza siecią wewnętrzną firmy. Problem występuję tylko na moim komputerze, innym osobom (w sieci i bez sieci) qgis otwiera się bez problemów.
Gdy uruchamiam program, włącza się zielone okienko otwierania i zawiesza się na tym momencie.
Udało mi się dotychczas to sprawdzić, ale nie przyniosło efektów:
- próba uruchomienia QGIS z nowym profilem
- próba uruchomienia bez internetu
- próba uruchomienia z internetem mobilnym na hotspot
- próba uruchomienia qgis 3.40.6 i 3.22.7
Czy ktoś z Was ma pomysł na rozwiązanie problemu?