Cześć,
kiedy można się spodziewać aktualizacji wtyczki APP2 do nowszych wersji QGIS? Czy słychać jakieś skowronki w tym temacie ? Obecna jest przystosowana do wersji 3.40.9, która wyszła z użycia jako aktualny LTR w połowie sierpnia ubiegłego roku.
Pisałem na github, ale cisza Jak potrzebujesz to w metadata sobie zaktualizuj wersję
Dzięki za podpowiedź! Ostatnia odpowiedź twórców o pracach nad nową wersją pochodzi z 16 kwietnia, nic tylko czekać
tak? Masz link do tej odpowiedzi?
Odpowiedzieli na Twój komentarz na githubie: